Uploading.com

Niestety, program zarobkowania w Uploading.com jest obecnie zawieszony. Jak zarabiać na uploadzie?

Uploading.com - najpewniejsza firma

Uploading.com istnieje w sieci już dobre kilka lat i przez ten cały czas płaci bezproblemowo. A długowieczność takiej firmy jest wyznacznikiem jej wartości. Dlatego ja osobiście bardzo ją polecam, bo tutaj mamy pewność wypłaty zgromadzonych na koncie zarobków.

Rejestracja w Uploading.com jest bardzo prosta. Wchodzimy na stronę: klik!

klikamy w zakładkę "Sign Up" lub "Darmowa rejestracja" i wypełniamy wszystkie potrzebne pola (login - nasz nick do logowania, email - nasz poprawny e-mail, password - hasło, confirm password - powtórz hasło). Akceptujemy "ptaszkiem" warunki korzystania z serwisu, a następnie klikamy na Register i możemy się już zalogować do systemu.

Po poprawnym zalogowaniu się mamy do dyspozycji całe menu z różnorakimi możliwościami.Na pierwszy rzut oka rzuca się menu z podstawowymi opcjami, tzn.:
Upload File - gdzie mamy możliwość uploadu plików na kilka sposobów, w tym:
| Simple Upload - zwykły upload pliku z naszego dysku twardego
| Remote Upload - upload plików z zewnętrznych serwerów
| Multi Upload - masowy upload plików z naszego HDD
| Rapidshare Upload (opcjonalnie) - upload plików z serwerów Rapidshare.com

File Manager - wyświetla wszystkie dostępne uploadowane przez nas pliki i linki do nich.

Premium Membership - opcja wykupienia członkostwa premiowanego w systemie. Mamy dzięki temu dodatkowe korzyści, na przykład: łatwiejsze i szybsze ściąganie zasobów Uploading.com, szybszy support czy też możliwość wgrania większych plików, do 1GB.

Earn Money - najbardziej interesująca nas zakładka. Zawiera:
| News - najnowsze informacje od administratorów.
| Statistics - szczegółowe statystki pobrań naszych plików.
| Referrals - zawiera informacje na temat poleconych przez nas osób, ich zarobki (10% z tego wędruje do nas), daty rejestracji czy nicki.
| Payments - tutaj możemy zlecić wypłatę (minimum 30$ na Epassporte, AlertPay, PayPal i Webmoney), a także przejrzeć historię wypłaconych przez nas pieniędzy z systemu.
| Tools - opcja uploadu przez FTP. Wystarczy kliknąć w button na tej podstronie i, zazwyczaj, w przeciagu kilku godzin otrzymamy dane do logowania przez FTP. Polecam tą formę uploadu, u mnie udaje się wyciągnąć nawet 120% łącza.
| Top List - informacje o prowadzących w konkursie, w którym do wygrania jest siedem motorów Kawasaki i nasza pozycje.
| Rates & Terms - ważne dane o stawkach i zasadach użytkowania strony.
| Profile - nasz profil i możliwość jego edycji (hasła, emaila itp.).
| Support - opcja wysłania maila kontaktowego do administratorów witryny.

Stawki. Stawki za pobrania naszych plików są niewątpliwie bardzo ciekawe. Przedstawiają się one następująco:

Stawki za 1000 pobrań

Status 1-10 Mb 10-50 Mb 50-100 Mb 100-250 Mb 250 Mb +
Light $1 $2 $3 $4 $5
Base $2 $4 $6 $8 $10
Power $3 $8 $9 $12 $15
Ultra $4 $10 $12 $16 $20
Nasze zarobki są zależne od dwóch czynników - naszej rangi oraz wielkości promowanych plików. Ranga rośnie w miarę większej aktywności zarabiania, tzn. kiedy będziemy wrzucali więcej plików i uzyskiwać więcej ściągnięć - tym nasza ranga będzie górowała. Warto także uploadować dużej wielkości zasoby, podzielone na przykład na party po kilkadziesiąt czy ponad 100MB.

Warunki korzystania (i zarabiania) na stronie.
* Pobrania plików są liczone tylko z następujących krajów:
Australia, Belgium, Brazil, Canada, Czech Republic, Denmark, Estonia, France, Germany, Greece, Finland, Hungary, Italy, Ireland, Kuwait, Lithuania, Mexico, Netherlands, New Zealand, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russia, Saudi Arabia, Singapore, Slovakia, Spain, Sweden, Switzerland, Turkey, Ukraine, United Arab Emirates, United Kingdom, United States and Japan. * Każde poprawne skończone ściągnięcie pliku będzie naliczane.
* Minimalnym progiem do wypłaty zgromadzonych środków jest kwota $30. Wypłaty są wysyłane za pośrednictwem: Epassporte, Paypal, Alertpay i Webmoney.
* Wysyłamy pieniądze na Twoje żądanie. Wszystkie zażądane wypłaty są realizowane w przeciągu 7 dni.
* Płacimy 10% z zarobków Twoich poleconych (znajomych, przyjaciół itp., których zaprosiłeś przez link znajdujący się w zakładce "Referrals").

Warto także szerzej wspomnieć o programie partnerskim, jakim jest polecanie znajomych. Na podstronie "Referrals" znajdziemy unikalny link do polecania znajomych, z czego dostaniemy 10% z ich bezpośrednich zarobków.

W Uploading.com do tej pory zarobiłem już grubo ponad 1000$. Taka kwota jest zdecydowanie realna, trzeba tylko poświęcić na to trochę swojego czasu i włożyć w to pracę.