Uploading - co to jest?

Co to jest Uploading?

Uploading to proces wysyłania plików do serwera. Zazwyczaj z własnego komputera.

W ostatnich latach, Uploading stał się ciekawym sposobem na zarobienie pieniędzy przez Internet. Dlatego? Otóż dlatego, że istnieją w sieci firmy, które płacą za upload plików. Ile? Zależnie od różnych czynników. Zazwyczaj jest to kraj pobierającego (państwa z wysokim PKB na mieszkańca mają wyższe stawki).

Na jakich stronach opłaca się uploadować pliki, aby mieć z tego wymierne zyski? Takich serwisów jest kilka, na kolejnych podstronach postaram się Wam przybliżyć szczegóły najlepszych i najpewniejszych firm do uploadu.

Na czym dokładnie zarabiamy? Za każde ściągnięcie dostajemy określoną kasę. Serwisy tego typu mają ustalone stawki za 1000 pobrań i na tej podstawie mamy naliczaną kasę, za każde ściągnięcie naszego pliku. Niektóre firmy płacą także za sprzedane konta premium. To znaczy, że jeśli ktoś wejdzie w link do naszego pliku, i kupi konto premium - wtedy my otrzymamy określony procent wartości tegoż konta. Na razie chlubnym wyjątkiem jest tutaj Uploading.com gdzie dostajemy aż 50% wartości sprzedanego konta vip. Ktoś kupi konto za 60 dolarów, a my dostajemy 30 dolarów. Łatwe, prawda? Banalnie proste. Bonusem jest także procent z zarobków naszych poleconych. Procent ten oscyluje w granicach 10-20%.

Czy warto? Zajrzyj do działu dowody wypłat. Zdecydowanie się opłaca.