TurboBit.net

TurboBit.net

TurboBit.net istnieje na rynku od 2009 roku, został stworzony w Rosji. Od tego czasu regularnie wypłaca pieniądze użytkownikom z całego świata.

Warto zauważyć, że rejestracja w TurboBit.net jest bardzo łatwa i szybka. W ciągu kilkunastu sekund po znalezieniu się na stronie możemy już zacząć uploadować pliki i zacząć zarabiać. Proponowane stawki są rozsądne, do wyboru są trzy plany zarabiania. Pierwszy - od 1$ do 20$ za 1000 pobrań pliku, w zależności od rozmiaru pliku i kraju pobierających. Drugi - głównie ze względu na rozmiar pliku, od 3$ do 15$, z zastrzeżeniem, że tylko dla wybranych krajów. Na szczęście na obu listach dozwolonych krajów znajduje się Polska, dzięki czemu opłaca się nam uploadować pliki za pomocą tego serwisu i popularyzować je w polskiej części Internetu. Trzeci plan daje możliwość zarobku bezpośrednio za sprzedane konta premium, które mogą kupić pobierający nasze pliki.

Sposobów na wygodny upload plików jest wiele, od zwykłego przez stronę, przez remote upload po wgrywanie plików przez sieć torrent. Warte uwagi są również procentowe bonusy, nawet do 25% dodatkowych dolarów przy zdobywaniu 'coinów' za aktywność w programie.

Dodatkowo można zarabiać dzięki zarobkom poleconych znajomych - 20% na pierwszym stopniu i 5% na drugim stopniu.

Warto zwrócić uwagę na TurboBit.net, to bardzo rozsądna alternatywa po ostatnich panicznych zawieszeniach serwisów, gdyż TurboBit ma tereny głównie w Rosji, co jest w tej sytuacji sporym plusem. Moja opinia o Turbobit jest pozytywna, pieniądze wypłacają na czas, a stawki mają dobre i oferują różne sposoby zarabiania.