Rapidshare.com

Rapidshare.com

Rapidshare.com to przodujący od dłuższego czasu serwis pozwalający na pobieranie i wgrywanie plików. Wbrew pozorom można też na nim zarobić.

Jak zarobić na uploadowaniu w Rapidshare.com? Bardzo prosto. Wpierw musimy zarejestrować się na RS, a robimy to sposobem: wgrywamy obojętnie jaki plik, wtedy wyświetli się opcja założenia darmowego konta. Mając już konto wystarczy uploadować ciekawe pliki i wstawiać na wszelkie fors, blogi i strony www. Za każde ściągnięcie mamy 1 punkt, mając 10000 punktów, możemy wymienić je na miesięczne konto premium w Rapidshare.com. Takie konto sprzedamy za około 20 polskich złotych chociażby na Allegro. Niewątpliwie dużym plusem RS jest to, iż zliczane jest tam każde pobranie. Unikalne czy nieunikalne. Z USA, z Europy czy z Azji.

Rapidshare wciąż jest najpopularniejszym systemem na świecie, mnóstwo ludzi tam zarabia, uploadując i sprzedając konta premium. Jednak w chwili obecnej nie polecam Rapidshare jako sposobu na dobry zarobek - o wiele bardziej warto spróbować Hotfile czy FileServe, przemawia za nimi większa funkcjonalność i wyższe stawki za pobrania.