Konkursy

Konkursy w programach

Od czasu do czasu niektóre programy oferujące płatny uploading, tworzą konkursy, aby jeszcze bardziej zachęcić użytkowników do uploadu i udostępniania plików innym osobom.

Jest to niewątpliwie bardzo ciekawa inicjatywa, którą warto wykorzystać, aby zarobić dodatkowe pieniądze lub wygrać jakąś nagrodę.

Nagrody w konkursach są różne i zależą od organizatorów. Oczywiście najczęściej odbywają się one, aby nagrodzić najlepszych uploaderów, najlepszych partnerów którzy mają wysoki procent w sprzedaży kont premium, czy najlepszych użytkowników, którzy polecili - skutecznie - system wielu ludziom.

Aktualnie największy konkurs trwa w Uploading.com, gdzie do wygrania jest aż siedem motorów Kawasaki! Wydarzenie to trwa od drugiej połowy 2008 roku, aż do końca 2009 roku (31 grudnia godzina 23:59). Nagrody rozdane zostaną najskuteczniejszym Uploaderom, którzy zarobili najwięcej dolarów w Uploading.com. Możliwa jest także niespodzianka dla najlepszego promotora - czyli użytkownika, który zgarnie największe profity z poleconych. Link do konkursu - Konkurs na Uploading