Zarabianie przez upload
Veterinary practice management econologicsfinancialadvisors

Ile można zarobić?

Ile można zarobić na płatnym Uploadingu?

Twój potencjalny zarobek zależy przede wszystkim od dwóch podstawowych czynników: od poświęcanego czasu oraz od doświadczenia. Czyli z upływającym czasem spędzonym na uploadzie, czy na czytaniu przydatnych informacji z tym związanych - zarobisz więcej. To pewne.

Początki są stosunkowo trudne. Możesz zarabiać wtedy około kilkudziesięciu centów dziennie. Jednak najważniejszy aspekt toto, aby nie zniechęcić się na starcie. Wielu odpuściło sobie uploading właśnie na początku, myśląc, że nic nie zarobią. Inni zostali i próbowali dalej, aż doszli do zadowalających ich dziennych, tygodniowych czy miesięcznych zarobków.

Ważnym czynnikiem jest umiejętne rozłożenie sobie pracy i wyznaczenie miejsc, gdzie swoje pliki będziemy promować. To już połowa sukcesu. Później wystarczy uploadować pliki i czekać na pożądane efekty.

Najlepsi w uploadzie potrafią zarabiać kilkadziesiąt dolarów dziennie, w systemach typu Uploading, a pieniądze wypłacać na swoje konto Paypal. Czy to realne? Zdecydowanie tak, ale oni poświęcają temu mnóstwo czasu i pracy. Ale w końcu zarabiają naprawdę przyzwoicie. Dla nas niezłym wynikiem będzie kilkanaście dolarów dziennie. Osobiście tyle zarabiam i nie narzekam, choć to zależy głównie od ilości włożonej pracy. Gdy postaram się trochę mniej, mogę zarobić z kilka dolarów dziennie, czyli spokojnie 2zł dziennie bez większego wysiłku.

Chcesz zobaczyć ile da się zarobić na Uploadingu? Poniżej zamieszczam screen ze statystyk z kilku dni.