Hotfile.com

Hotfile.com

Hotfile.com zostało permanentnie wyłączone i zakończyło swoją działalność decyzją sądu Stanów Zjednocznych. Bardzo dobrą alternatywą jest obecnie Uploaded.net.

Hotfile.com jest stosunkowo nową firmą, gdyż istnieje dopiero od marca 2009 roku. Nie przeszkodziło to im jednak w osiągnięciu dużego sukcesu, czym jest niewątpliwie zdobycie ogromnej popularności w tak krótkim czasie. Stawki i regularność wypłat z pewnością się do tego przyczyniły i to w głównej mierze.

Zaczynając od początku. Rejestracja w Hotfile jest nadzwyczaj banalna. Wchodzimy na Hotfile.com, zmieniamy wersję językową serwisu na Polish (lub na inną, wg własnych preferencji) i w formularzu rejestracyjnym wpisaujmy pokolei: nazwę użytkownika, hasło, powtarzamy wybrane hasło, nasz e-mail, informacje odnośnie wypłaty (najlepiej PayPal) i zaznaczamy "ptaszkiem", że zgadzamy się z regulaminem witryny. Po rejestracji możemy się zalogować na nasze konto.

Stawki. Stawki za pobrania naszych plików są niewątpliwie bardzo ciekawe. Przedstawiają się one następująco:

Rodzaj konta Wykaz zarobków
5-50Mb 50-100Mb 100-400Mb
Copper $2 $3 $4
Bronze $3 $5 $7
Silver $5 $7 $10
Gold $6 $9 $12
Platinum $7 $10 $15
Uwaga: Wszystkie stawki są za 1000 pobrań.
Dodam, że zarobki w Hotfile zależą właśnie od posiadanej przez nas rangi (typu konta), a podwyższamy dzięki korzystnemu ratio uploadowanych plików do ich ściągnięć, oraz poprzez dobre ratio stosunku ściągnięć plików, a ludzi, którzy dzięki nam wykupili konta premium w serwisie.

Zasady i warunki uczestnictwa w Hotfile.com
* 1. Pliki uważany jest za pobrany tylko wtedy, gdy zostanie ściągnięty z następujących krajów: Stany Zjednoczone, Kanada, Norwegia, Finlandia, Szwecja, Wielka Brytania, Niemcy, Łotwa, Estonia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Austria, Szwajcaria, Węgry, Czechy, Holandia, Belgia, Grecja, Dania, Irlandia, Polska, Słowacja, Słowenia, Litwa, Bułgaria, Rumunia, Australia, Rosja i Liechtenstein.
* 2. Płacimy 20% zarobionych pieniędzy z każdego poleconego który zarejestruje się z twojego reflinka.
* 3. Plik kopii i różne linki do pobrania są obsługiwane (Po przesłaniu pliku będziesz w stanie tworzyć kopie na naszej witrynie).
* 4. Ściagniecie liczymy po każdym pomyślnym zakończeniu pobierania, jeśli ten sam użytkownik z kontem premium ściągnie plik więcej niż raz, pobranie bedzie liczone jako pojedyńcze. Ściaganie jako użytkownik darmowy - ich pobrania są liczone bez ograniczeń (wielokrotne pobieranie pliku z samym IP są liczone).
* 5. Wysyłanie przez FTP, Zdalne wysyłanie.
* 6. Automatyczne tworzenie kopii zapasowych wszystkich plików.
* 7. 128kb dla darmowych użytkowników oraz nieograniczona prędkość ściągania dla użytkowników premium.
* 8. Witryna przyjazna dla użytkowników, zero reklam.
* 9. Pieniądze wypłacamy w każdy poniedziałek (na Epassporte, Paypal, Webmoney), a minimalna kwota to $15.
* 10. Pieniądze są wypłacane automatycznie. Nic nie musisz robic.
* 11. Szczegółowe statystyki pobrań i zarobków..
* 12. Brak ograniczeń dla każdego kraju - darmowe pliki do pobrania są gwarantowane dla wszystkich.

Oprócz tego mamy do dyspozycji program do polecania znajomych - dostajemy dożywotnio 20% z zarobków naszych poleconych. Co trzeba zarobić? Wystarczy wejść w zakładkę "moje konto" i wysyłać reflink ze strony "moi poleceni".

Muszę przyznać, że zarabianie pieniędzy w Hotfile Hotfile.com idzie bardzo gładko, pewnie dlatego, że oferują wysokie stawki dla ściągnięć z wielu krajów, szczególnie z Polski.

true )); echo $seopilot->build_links(); ?>