CatShare.net

CatShare.net

CatShare.net

Obecnie wielu z nasz szuka możliwości dodatkowego zarobku przez uploading plików. Istnieje wiele stron internetowych o tym charakterze, lecz jedną, na którą należy zwrócić uwagę jest CatShare.net.

Jeśli chcemy zacząć przygodę z ową stroną warto zarejestrować się i odblokować funkcje, które to mogą zapewnić nam całkiem niezłe pieniądze. W drugim kroku wystarczy zarejestrować się na forach warezowych i w ten sposób cieszyć się z jeszcze większych osiągnięć. W kolejnym etapie możemy wykorzystać zupełnie darmową opcję remote, która to służy nam do szybkiego wrzucenia plików na hosting. Warto wspomnieć, że strona ta daje nam także całkowicie darmową opcję remote upload, która to pozwala nam umieścić pliki nawet wtedy, kiedy posiadamy stosunkowo słabe łącze internetowe. Ta możliwość polega przede wszystkim na kopiowaniu plików, które umieścili inni użytkownicy serwisu. Można zrobić to w bardzo prosty sposób, albowiem wystarczy skopiować dany link i umieścić go w swoim folderze. Dzięki temu na utworzonym przez siebie koncie mamy pliki, a tym samym mamy możliwość rozsyłania je na forach warezowych, na jakich wcześniej się zarejestrowaliśmy.

Rozsyłanie plików

Kolejną możliwości, a tym samym podstawą działania serwisu jest rozsyłanie plików. W tym celu wystarczy wejść na forum warezowe, dodać swoje pliki i zacząć korzystać z możliwości, jakie daje nam serwis. Na pewno w tym miejscu warto zadać także pytanie, – jakie pliki warto dodawać? Jakie będą cieszyć się popularnością i będą chętnie pobierane przez innych użytkowników serwisu? Z całą pewnością sprawdzą się seriale. To właśnie one są chętnie pobierane i oglądane. Tak samo wielką popularnością cieszą się nowe filmy, one zawsze cieszą się naprawdę wielkim popytem. Warto także zastanowić się nad dodaniem ciekawych gier, takich, które to dopiero miały premierę.

Ile można zarobić?

Na pewno serwis CatShare.net pozwala nam sporo zarobić i to niemalże bez żadnego wysiłku. Warto, bowiem wiedzieć, że jeżeli twoje pliki zostaną pobrane przez tysiąc osób, wówczas otrzymasz siedemdziesiąt złotych. Wszystko uzależnione jest, więc od zainteresowania twoimi plikami i od tego, jaką mają one wielkość. Zaczniemy, więc od tego, że za 1-50 MB otrzymasz 13 zł, zaś za plik o wielkości 51-100 MB – 15 złotych. Z kolei za pliki o pojemności 101-450 MB i 451-1000 MB, otrzymasz stosownie 25 oraz 38 złotych. Z kolei kwotę 55 zł otrzymasz za pobranie pliku o wielkości 1001-1700 MB, zaś 70 złotych, jeżeli zostanie pobrany twój plik wyróżniający się wielkością 1701-5120 MB.